muhtesem kadin'nin profil sayfası

muhtesem kadin
Kullanıcı Adı : muhtesem kadin
Profil açıklaması
hoş sohbet muhabbet edebileceğim kişileri bekliyorum her konuda konuşabileceğim tutkulu olan tuttuğunu koparan kendini ifade edebilen özel odada hoş dakikalar geçirebileceğim eğlenebileceğim ve cinsellik konuşabileceğim yakışıkl
Kişisel Özellikleri
1.70 boy 75 kilo balık etliyim kahverengi gözlüyüm saç rengim siyahtır. şarkı söylemeyi seviyorum sekse bayılıyorum . lezbiyeniz
Karşımdakinde aradığım özellikler
çılgın tutkulu ısrarcı sempatik sevimli sehvetli tutkulu olmalı tutku önemli.. her telden sohbet yapacağım beyler hadi özel odaya.

Görüntülü sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü arkadaşlık sitesi, Canlı sohbet,sarmasdolas,sarmasdolas.com

© Copyright © 2016 - Görüntülü sohbet , Kameralı sohbet
Görüntülü sohbet sitelerinden biri olan Sarmasdolas.com ve ilgili tüm alt alan adlarında faaliyet gösteren sitemiz, 5651 sayılı yasa uyarınca "YER SAĞLAYICI" olarak faaliyet yürüttüğünden, TÜM ÜYELERİMİZ sitemizde "İÇERİK SAĞLAYICI" sıfatıyla faaliyet yürütmektedirler.
Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve TCK kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Canlı sohbet ve kameralı sohbet sitesi olan Sarmasdolas.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta
DMCA.com